Fundacja

Opis oferty:


Jestem zaangażowanym wróżbitą, wizjonerem, radiestetą z kilkuletnim doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem. Za pomocą kart, wahadła, swojej wiedzy i intuicji mogę pomóc Ci lepiej zrozumieć Twoje życie. Wróżę, podpowiadam, doradzam, wspieram, wysłuchuję i uzdrawiam energie.

Oferuję dla Ciebie:

  1. Osobiste spotkanie z kartami - 80 zł / 1h
  2. Jeżeli czujesz się źle w swoim życiu, nie wiesz, czy droga, którą podążasz naprawdę jest dla Ciebie najlepsza, stale się czymś martwisz i uskarżasz na coraz to inne problemy, pomogę Ci. Z pomocą kart wspólnie przyjrzymy się Twojemu życiu, odkryjemy jakie dominują w Tobie energie, znajdziemy źródło Twoich problemów i radę, jak uczynić Twoje życie pełnym szczęścia i obfitości.

  3. Odpowiedź na Twoje pytanie ? 50 zł
  4. Jeśli nie czujesz potrzeby dogłębnych analiz i długiego spotkania z kartami, a Twoje pytanie jest konkretne, krótkie i jasno określone, za to odpowiedzi potrzebujesz jak najszybciej - pomogę Ci. Mogę postawić dla Ciebie karty u siebie w domu, a Tobie wysłać odpowiedź na Twoje pytanie przez e-mail. Dzięki temu w najszybszy możliwy sposób rozwieję Twoje rozterki i pomogę Ci podjąć najlepsze decyzje.

  5. Oczyszczanie energii osób - 90 zł/ 45 min
  6. Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, czujesz się osłabiona/y i rozkojarzona/y, często podupadasz na zdrowiu - pomogę Ci. Podczas osobistego spotkania oczyszczę i przetransformuję Twoją energię, tak, że poczujesz się wolna/y od stresu, pełna/y energii, gotowości do działania, a Twoje myśli staną się pozytywne.

  7. Oczyszczanie energii miejsc - 120 zł/ 45 min
  8. Jeśli w miejscu, w którym mieszkasz źle się czujesz, nie lubisz przebywać w tej przestrzeni i źle sypiasz - pomogę Ci. Mam zdolność oczyszczania energii i transformowania jej. Przyjadę do Twojego domu, oczyszczę jego energię, tak, że rozświetli się ona, a wibracje całego domu zostaną podniesione. Dzięki temu Ty lepiej się w nim poczujesz, będziesz lepiej wypoczywać i lepiej sypać w swoim domu.

  9. Uzdrawianie sfery życia - 280 zł/ 2h
  10. Jeśli czujesz potrzebę intensywnej pracy nad zmianami w Twoim życiu, chcesz obrać odpowiedni tor, potrzebujesz duchowej porady lub chcesz zamknąć dla siebie trudny okres - pomogę Ci. Wykonam dla Ciebie oczyszczanie energii, pomogę Ci odnaleźć źródła i przyczyny przykrych wydarzeń za pomocą osobistej sesji z Kartami, a na koniec ułożę dla Ciebie specjalną, intencyjną afirmację, dzięki której łatwiej i szybciej uzdrowisz swój problem i powitasz w życiu pozytywne zmiany.
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze mną

tel. 602 639 559

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Obsługuję głównie Wrocław, Środę Śląską i inne wokół tych miast oraz województwo dolnośląskie, dojazd i cena do ustalenia.